Eettafel Mango Rechthoek Walnoot 240cm
Eettafel met een tafelblad van massief mangohout in een walnoot kleur en een houten poot in de afmeting 240x100x78 cm. Het tafelblad is van massief mangohout.
€ 398,00
Hulp nodig?
Kunnen we je ergens mee helpen? Neem dan contact met ons op en wij helpen je verder.
Rechthoekige eettafel voor 8 personen met een tafelblad van mangohout. Dit blad is afgelakt met een walnoot kleur. De bruine tafel heeft een IndustriĆ«le uitstraling met een houten poot. De afmeting van de 8 persoonstafel is 240×100 cm en de tafel is 78 cm hoog. Het tafelblad heeft een bladdikte van 4 cm. Het tafelblad is gemaakt van massief mangohout en is niet opgedikt met een extra rand. De rand is facet gezaagd. Mangohout is nu super trendy. Deze uitvoering heeft een landelijke en IndustriĆ«le uitstraling. De structuur van dit hout is heel uniek en niet te vergelijken met andere hout soorten.
Het oude hout wordt pas gekapt als de boom geen vruchten meer draagt. Het hout van de mangoboom groeit relatief snel en de stam van deze boom heeft vaak een flinke diameter en daarom uitermate geschikt voor de meubelbranche. Mangohout is duurzaam omdat het oude hout pas gekapt wordt als de boom geen vruchten meer draagt. De structuur van dit hout is heel uniek en niet te vergelijken met Eiken, Teak of Grenen. Het tafelblad is aan de onderkant voorzien van stalen strips. Deze stalen strips helpen voorkomen dat het blad gaat werken. Hout kan onder invloed van vochtige of droge lucht gaan werken, waardoor scheurtjes kunnen ontstaan, of verbindingen open kunnen gaan staan en/of weer sluiten. De ideale luchtvochtigheid ligt rond de 50%.
| Gewicht | 73,6 kg |
|---|---|
| Aantal dozen | 2 |
| Aantal personen | 8 personen |
| Bladdikte | 4 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Garantie | 3 jaar |
| Gemonteerd | Zelf monteren |
| Hoofdmateriaal | Mangohout |
| Hoogte | 78 cm |
| Hoogte bovenkant blad | 78 cm |
| Hoogte onderkant blad | 74 cm |
| Houtsoort | Mango hout |
| Kleur | Walnoot bruin |
| Kleur onderstel | Bruin |
| Lengte | 240 cm |
| Materiaal | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Materiaal tafelpoot | Mangohout |
| Vorm | Rechthoek |
| Soort onderstel | 4 poten |









